MÜŞTERİ YORUMLARI

Müşteri Yorumları (331)
 • Salih Güven
  Salih Güven
  09-10-2017

  Ferforje Demir İmalatı Sanayi devrimi ile birlikte her alanda vazgeçilmez bir madde olan demir, günümüzde gelişen teknoloji sayesinde işletiliyor ve şekil buluyor. Usta ellerin de fikirleriyle birlikte ferforje demir imalatı günümüzde çok iyi bir noktaya geldi. Öncelikle bu işlemin ne demek olduğuna bir göz atalım. Demiri dövme ve şekil verme anlamına gelen ferforje kelimesi Türkçeye Fransızcadan geliyor. Bu sektörde demir, çeşitli alanlarda kullanılmak üzere şekillendiriliyor ve sonrasında da kullanıma hazır hale geliyor. Demir, yapısı gereğince son derece sert, dayanıklı ve ısı ile şekillendirilen aynı zamanda insan gücünün çok daha üzerinde bir güç isteyen maddelerden biridir. Bu nedenle mutlaka alanında uzman olan ve bu işle ilgilenen kişiler tarafından imal edilmelidir. Demirle Yapılan Araçlar Ferforje demir imalatı ile birlikte evinizin balkon demirliklerini yapabilir ya da kapı girişlerinizi, çitlerinizi şekillendirebilirsiniz. Demirin hızlı bir şekilde şekil alabilmesi nedeniyle masa, sandalye, demir kapılar kısacası demirin olduğu her alanda bu hizmetten yararlanma şansınız bulunuyor. Hem pratik hem de maliyetinin düşük olması nedeniyle demiri kullanmak çok daha mantıklı olabiliyor. Demir Üreten Yerler Demir üreten yerlerden ziyade ferforje demir imalatı yapan yerlerle iletişime geçmek daha doğru olacaktır. Ankara, İstanbul ve İzmir şu anda bu sektörün en çok geliştiği illerdir. Buradaki sanayi bölgelerinde kendinize uygun bir üretim yeri bulabilirsiniz.


 • Ayfer Yılmaz
  Ayfer Yılmaz
  09-10-2017

  Bahçe kapısı ve pencere korkuluklarımızı yaptırmak istiyorduk kocamla karar verdikten sonra arama motoru Google den ankara ferforje yazınca Ant Ferforje firmasına ulaştık. Çağırdık geldiler ölçülerini alıp fiyat çalışması yapıp 2 gün sonra bize dönüş yaptılar anlaştık. İşimizi verdik bu fimaya iyikide vermişiz. Yoruma resim yüklenemiyor yokra resimlerini çekip yükleyecektim. çalışmalarınızda başarılar diliyorum.


 • Mahmet Tunç
  Mahmet Tunç
  09-10-2017

  Merhaba arkadaşlar Ankara gölbaşında villam var demir doğrama ve paslanmaz korkuluk işlerimizi internette bulduğum Ant Ferforje firmasına verdim. Firma sahibi Nejdet bey sağolsun çok ilgilendi ve gerçek anlamda işlerini çok düzgün bir şekilde bitirdiler aldıkları para helali hoş olsun. Bu firmayı herkese tavsiye ederim.


Sizde yazın...