MÜŞTERİ YORUMLARI

Müşteri Yorumları (2785)
 • Yusuf Özdenli
  Yusuf Özdenli
  09-10-2017

  Arkadaşlar tereddüt etmeden bu firmayla çalışabilirsiniz. Ben tereddüt etmişmiş işimizi düzgün yaparlarmı acaba diye ama çalışmalarını gördükten sonra ellerine kollarına sağlık bize yapılan perçere ve balkon korkuluklarında hiç sıkıntı çıkmadı yaklaşık 18 ay olacak. işlerinizde çaşarılar ve bol kazançlar diliyorum.


 • Ali
  Ali
  09-10-2017

  Ant Ferforje firmasıyla yaklaşık 4 ay önce bir arkadaşımın tavsiyesi tanıştık. Bahçe kapısı ve bina kapısı yaptırdık. Çok memnunuz.


 • Serdar Kürkcüoğlu
  Serdar Kürkcüoğlu
  09-10-2017

  Ferforje Korkuluk Fiyatları Köken olarak Fransızca bir sözcük olan ferforje demiri dövme ve şekil verme anlamına geliyor. Bugün neredeyse her alanda kullanılabilen demir, sanayide ve teknolojide bir anlamda ham madde durumunda. Sanayi Devrimi ile birlikte çok daha etkili bir şekilde kullanılan bu madde, sağlamlığı, kullanılabilirliği ve yapısı ile hem gücü hem de üretimi simgeliyor. Tarih boyunca işçiliğin ve emeğin sembolü olan demir, ülkemizde de pek çok alanda yatırım alan ve sanayi bölgelerinde hem döküm hem de üretim bölgesi olarak meydana getirilen bir ham maddedir. Bugün Ankara, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Konya gibi şehirlrde ferforje korkuluk fiyatları rekabet durumundan dolayı çok daha uygun bir şekilde satışa sunuluyor. Demir Pahalı Bir Ürün Mü? Sanayinin vazgeçilmez maddesi olan demir, son derece ekonomik, sağlamlığı ve uzun ömürllüü nedeniyle de kullanışlı bir maddedir. Bunun yanı sıra demir ile birlikte birbirinden farklı ürünle ortaya çıkar. Genel olarak bakıldığında maliyet bakımından son derece avantajlı bir maddedir. Ferforje korkuluk fiyatları da bu nedenle çok yüksek değildir. Burada demirin ne miktarda kullanılabileceği, korkuluğun yüksekliği ve uzunluğu da oldukça önemlidir. Buna göre fiyatlandırlamalar değişmektedir. Ferforje Üretimi Yapan Yerler Ferforje korkuluk fiyatları genelde snayi bölgesinde daha uygun oluyor. Çünkü burada aracı kurumlar yer almıyor ve direkt olarak üretimin yapıldığı bölge ile işlem yapabiliyorsunuz.


 • Güven Apartmanı
  Güven Apartmanı
  09-10-2017

  Ferforje Demir Modelleri Demirin sanayi bölgesi başta olmak üzere pek çok alanda kullanıldığını biliyoruz. İlk çağda insanların yeni bir çağa geçmesini sağlayan ve çok büyük bir buluş olan demir, insan gücü ve ısıdan da yararlanılarak günümüze kadar gelen bir ham madde konumunda. Sanayi ve teknolojide demirbaş olarak değerlendirilen demir dökümü, gücün ve çalışkanlığın da simgesi durumunda. Ferforje demir modelleri de bu çalışkanlığın sonucu olarak ortaya çıkan yepyeni ürünler ile birlikte insanlığa sunuluyor. Türkiye'de de başkent Ankara başta olmak üzere İstanbul, İzmir, Kocaeli, Bursa gibi şehirlerde sanayi bölgesinde üretimi yapılan bir madde olarak görülüyor. Ferforje Nedir? Kelime kökeni olarak Fransızca olan ferforje, demirin dövülmesi ile birlikte şekillendirilmesi ve pek çok alanda kullanılması demek oluyor. Demir, hem insan gücü hem de makine gücünün birlikte kullanılması demek oluyor. Eskiden sadece insan gücü ile birlikte dövülen ve şekillendirilen demir, günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte makineler ile istenilen şekle giriyor. Ferforje demir modelleri de bu nedenle oldukça çeşitli. Ferforje Üretimi Yapan Yerler Ferforje demir modelleri genelde şehirlerin sanayi bölgesinde yapılıyor. Demir kapılar, korkuluklar, çardaklar, karyola, yatak, apartman ve bina girişleri kısacası aklınıza gelen her türlü bölümde ferforje demir modelleri kullanılabiliyor. Ankara'da Ostim, İstanbul ve İzmir'de sanayi bölgelerinde demir üretimi yapılıyor ve şirketler aracılığı ile ya da direkt olarak satılıyor.


 • Hüseyin
  Hüseyin
  09-10-2017

  İşyerimize paslanmaz korkuluk yaptırdık işlerinde çok uzmanlar. 10 üzerinden kesinlikle 8 verebilirim. İşlerinde başarılar diler herkese tavsiye ederim.


Sizde yazın...